$39.22 €42.36
weather +12 Київ

Українець Верняєв виборов бронзову медаль на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики Верняєв заробив 86,973 бала

Український гімнаст Олег Верняєв виборов першу в історії України медаль чемпіонату світу в багатоборстві.

Гімнаст з України Олег Верняєв виброрв бронзову медаль в індивідуальному багатоборстві на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який відбувається в німецькому Штутгарті, повідомляє офіційний сайт турніру.

Верняєв заробив 86,973 бала. Переможцем став росіянин Микита Нагорний (88,772). Срібну медаль виборов Артур Далалоян із Росії (87,165).

У фіналі індивідуального багатоборства виступав ще один українець Петро Пахнюк, який посів дев'яте місце (84,931).

Видання Tribuna.com зазначає, що бронза Верняєва – перша медаль чемпіонату світу з багатоборства в історії України.

Раніше чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики посіла восьме місце на чемпіонаті світу в командному багатоборстві.

У чемпіонаті світу продовжують брати участь представники чоловічої збірної України. Фінали в окремих видах відбудуться 12-го і 13 жовтня (українці виступлять другого дня).