$39.22 €42.44
weather +9 Київ

Українка Варінська посіла 15-те місце на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

Українка Варінська посіла 15-те місце на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики Варінська виступить на Олімпіаді 2020 року в Токіо

18-річна українська гімнастка Діана Варінська була єдиною представницею збірної України у фіналі чемпіонату світу зі спортивної гімнастики у Штутгарті.

Гімнастка Діана Варінська з України посіла 15-те місце у фіналі індивідуального багатоборства на чемпіонаті світу в німецькому Штутгарті, повідомляє офіційний сайт змагань.

Варінська – єдина представниця жіночої збірної України, яка змогла пробитися у фінал турніру. Завдяки цьому українка здобула ліцензію на Олімпіаду 2020 року.

У фіналі Варінська показала результат 54,366. Переможницею стала американка Сімона Байлс (58,999).

У чемпіонаті світу продовжують брати участь представники чоловічої збірної України. Фінал чоловічого багатоборства відбудеться 11 жовтня, фінали в окремих видах – 12-го і 13 жовтня (українці виступлять у другий день).