$39.35 €42.39
weather +20 Київ

Українського воротаря Луніна визнали найкращим гравцем матчу в Сегунді

Українського воротаря Луніна визнали найкращим гравцем матчу в Сегунді Лунін у п'яти матчах за "Ов'єдо" пропустив шість голів

Український воротар "Ов'єдо" Андрій Лунін виконав чотири сейви в матчі 27-го туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії проти "Райо Вальєкано".

Українського голкіпера іспанської "Ов'єдо" Андрія Луніна визнали найкращим гравцем матчу 27-го туру Сегунди проти "Райо Вальєкано", пише ресурс Eldesmarque.

Лунін відіграв весь матч і пропустив на 75-й хвилині з пенальті. "Ов'єдо" зіграло внічию з рахунком 1:1.

"Лунін добре себе показав у першому таймі й майже відбив пенальті. Загалом українець був найкращим у складі "Ов'єдо", – пише видання.

Статистичний портал SofaScore поставив Луніну оцінку 7,2 бала – це четвертий результат у складах обох команд.

Українець виконав чотири сейви, три з них після ударів поза межами штрафного. П'ять разів Лунін перехопив навіс.

Скриншот: sofascore.com Скріншот: sofascore.com

Після 27 турів "Ов'єдо" посідає 18-те місце в турнірній таблиці другого за силою дивізіону Іспанії і має в активі 29 очок.

Лунін виступає за іспанський клуб на правах оренди, контракт українця належить мадридському "Реалу". Це п'ятий матч Луніна за "Ов'єдо", у цих іграх голкіпер пропустив шість голів.