$39.60 €42.44
weather +12 Київ

"Зозуля був і залишається й...баним нацистом". Фанати "Райо Вальєкано" знову образили українського футболіста

"Зозуля був і залишається й...баним нацистом". Фанати "Райо Вальєкано" знову образили українського футболіста Банер з'явився на стадіоні, де відбувався другий тайм матчу "Райо Вальєкано" – "Альбасете"

10 червня відбулося догравання другого тайму матчу 20-го туру Сегунди "Райо Вальєкано" – "Альбасете". У грудні минулого року матч було зірвано через образи в бік українського футболіста Романа Зозулі.

Фанати іспанського футбольного клубу "Райо Вальєкано" розмістили біля домашньої арени клубу "Кампо-де-Вальєкас" банер з образами в бік українського футболіста клубу "Альбасете" Романа Зозулі. Про це 10 червня повідомляє Tribuna.

Видання зазначило, що ввечері того самого дня, коли з'явився банер, на цьому стадіоні мало початися догравання другого тайму матчу 20-го туру Сегунди "Райо Вальєкано" – "Альбасете".

У лютому 2017-го Зозуля, права на якого на той час належали іспанському "Бетісу", перейшов в оренду в мадридський "Райо Вальєкано" до кінця сезону. Через невдоволення фанатів, які сповідують крайні ліві політичні погляди і були незадоволені тим, що Зозуля підтримує українських військових на Донбасі, українець вирішив відмовитися від трансферу.

Із вересня 2017-го Зозуля грає за "Альбасете" з однойменного іспанського міста. Як і "Райо", "Альбасете" виступає в Сегунді, тому українець іноді зустрічається з фанатами, які зірвали його трансфер.

15 грудня 2019 року наприкінці першого тайму матчу "Райо Вальєкано" – "Альбасете" вболівальники господарів поля скандували Zozulya puto nazi – "Зозуля – нацистська повія". Через це арбітр зупинив гру, на другий тайм "Альбасете" відмовився виходити. На момент зупинки рахунок у матчі був 0:0.

Віцепрезидент "Альбасете" Віктор Варела сказав, що для Зозулі це дуже важка ситуація. Президент "Райо Вальєкано" Рауль Мартін Преса засудив поведінку вболівальників. Зозуля після інциденту підкреслив, що він – патріот, і це не є злочином.

27 грудня Королівська іспанська федерація футболу ухвалила, що поєдинок "Райо Вальєкано" – "Альбасете" буде дограно за порожніх трибун. Мадридський клуб заплатить штраф, а також проведе наступні два матчі за частково закритих трибун.