$39.47 €42.18
weather +17 Київ

18-річна українка завоювала бронзу чемпіонату світу з боротьби

18-річна українка завоювала бронзу чемпіонату світу з боротьби Хоменець – родом із Дрогобича
18-річна мешканка Львівської області Олександра Хоменець 5 жовтня завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби, який відбувається в Осло, повідомило Суспільне.

Хоменець виступає у ваговій категорії до 55 кг, вона вперше брала участь у дорослому чемпіонаті світу і стала наймолодшою призеркою за весь час виступів України в жіночій боротьбі.

У кваліфікації Хоменець поступилася японці Цугуми Сакураї (4:10), написало видання Sportarena. У фіналі українка перемогла дворазову чемпіонку Європи, росіянку Ольгу Хорошавцеву з рахунком 10:8.

Відео: United World Wrestling / YouTube

Хоменець живе у Дрогобичі Львівської області. Вона чемпіонка Європи серед юніорок 2021 року, її визнали найкращою спортсменкою європейської першості, зазначила "Українська правда".