$39.35 €42.39
weather +19 Київ

Білодід утретє в кар'єрі стала чемпіонкою Європи з дзюдо

Білодід утретє в кар'єрі стала чемпіонкою Європи з дзюдо Білодід – триразова чемпіонка Європи з дзюдо

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виборола золоту медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо в Загребі (Хорватія), повідомила 25 квітня в Telegam Федерація дзюдо України.

Білодід виступала у ваговій категорії до 57 кг, уточнює Tribuna.com. У фіналі українка поборола Каю Кайзер (Словенія).

Для 23-річної Білодід це четверта нагорода на рівні чемпіонатів Європи. До цього вона вигравала два золота і срібло у ваговій категорії до 48 кг, а тепер змінила вагову категорію.

Фотографії Білодід після закінчення чемпіонського поєдинку публікує пресслужба Європейського союзу дзюдо в Instagram.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від EUROPEAN JUDO UNION (@europeanjudo)

Білодід – дворазова чемпіонка світу з дзюдо (2018-го і 2019 років), вона наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо (свій перший титул здобула в 17 років).

24 липня 2021 року Білодід здобула Україні першу нагороду Олімпійських ігор у Токіо, посівши третє місце в турнірі з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. Національний олімпійський комітет України повідомив, що це перша в історії незалежної України олімпійська медаль у жіночому дзюдо.

У перший день повномасштабного вторгнення РФ в Україну Білодід виступила із засудженням російської агресії проти своєї країни. "Я люблю свою країну, це мій дім, моя Батьківщина! І я хочу жити в мирі, без війни й постійних загроз", – написала вона.