$39.72 €42.81
weather +12 Київ

Борець Насібов приніс Україні ще одну срібну медаль на Олімпійських іграх в Токіо Насібов – срібний призер Олімпіади

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов 4 серпня у фінальному бою у ваговій категорії до 67 кг на Олімпійських іграх у Токіо поступився представнику Ірану Мохаммаду Резі Гераї. Про це йдеться на сайті Олімпіади.

Іранець контролював хід поєдинку, який завершився його впевненою перемогою з рахунком 9:1.

Тож Насібов став срібним призером Олімпійських ігор, принісши Україні чергову медаль.

3 серпня в півфінальному бої у ваговій категорії до 67 кг Насібов здобув вольову перемогу над борцем з Єгипту Мохамедом Ібрагімом Ельсаєдом, який сьогодні став бронзовим призером.

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23 липня до 8 серпня. В Олімпіаді візьме участь приблизно 11 тис. спортсменів із понад 200 країн світу.

У медальному заліку на першому місці зараз Китай (32 золоті, 21 срібна і 16 бронзових медалей). На другому – США, на третьому – Японія.

Україна розташована на 59-му місці, у неї вісім олімпійських медалей: дві срібні – у запливі на дистанції 1500 метрів вільним стилем і в греко-римській боротьбі – та шість бронзових – у жіночому дзюдо, у чоловічому фехтуванні, у стрільбі з пневматичного пістолета, у запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем, у великому тенісі та у вільній боротьбі.