$39.78 €42.31
weather +10 Київ

Чемпіоном світу з хокею стала збірна Швеції

Чемпіоном світу з хокею стала збірна Швеції Збірна Швеції встояла проти канадців

Доля золотих медалей на чемпіонаті світу з хокею вирішилася в серії булітів, які гравці збірної Швеції пробили краще, ніж збірна Канади, і виграли з рахунком 2:1.

На чемпіонаті світу з хокею, який проходив у Німеччині та Франції, перемогла збірна Швеції, яка у фінальному матчі виграла у збірної Канади з рахунком 2:1. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив на "Ланксесс-Арені" в Кельні (Німеччина).

Основний час закінчився внічию 1:1. На 40-й хвилині Швеція забила в меншості зусиллям Хедмана. А на 42-й хвилині Канада реалізувала чисельну перевагу, зрівнявши рахунок після кидка О'Райллі.

Додатковий час також не виявив переможців.

У серії булітів точнішими виявилися шведи. Ворота канадської збірної вразили Бекстрем і Екман-Ларссон.

Отже, збірна Канади не змогла захистити титулу, який вона завоювала у 2016 році.

У поєдинку за третє місце збірна Росії з рахунком 5:3 виграла у збірної Фінляндії.

У півфіналі чемпіонату світу Канада з рахунком 3:2 виграла у збірної Росії.