$39.67 €42.52
weather +13 Київ

"Динамо" обіграло "Шахтар" у матчі за Суперкубок України

"Динамо" обіграло "Шахтар" у матчі за Суперкубок України "Динамо" виграло Суперкубок України

У матчі за Суперкубок України донецький "Шахтар" програв київському "Динамо" з рахунком 1:3. "Динамо" виграє трофей удев'яте. У "Шахтаря" таких перемог вісім.

Київське "Динамо" обіграло донецький "Шахтар" у матчі за Суперкубок України у вівторок, 25 серпня. Гра "Шахтар"  "Динамо" закінчилася з рахунком 1:3 на арені НСК "Олімпійський", передає кореспондент "ГОРДОН".

Півзахисник "Динамо" Карлос Де Пена ударом головою пробив у верхній кут воріт і відкрив рахунок на 20-й хвилині матчу.

На 31-й хвилині Жерсон Родрігес пробіг до штрафного майданчика гірників і ударом у верхній кут воріт перекинув Андрія П'ятова, який занадто далеко вийшов із воріт.

На 37-й хвилині донецька команда один м'яч відіграла. Після навісу від Тете Жуніор Мораєс ударом головою в кут воріт зробив рахунок до 2:1. За кілька хвилин міг забити гол і Тете: після удару бразильця м'яч влучив у поперечину воріт "Динамо".

У другому таймі "Шахтар" багато атакував, але йому не вдалося забити. Форвард "Динамо" Фран Соль, який вийшов на заміну, на 83-й хвилині поставив крапку в матчі.

Команда Мірчі Луческу другий тайм провела на своїй частині поля й особливо не атакувала ворота "Шахтаря" до 83-ї хвилини. Потім динамівці забили третій м'яч: гольову передачу віддав Олександр Андрієвський Франсіску Солю.

Румунський фахівець Луческу став головним тренером "Динамо" в липні 2020 року. Першу виїзну перемогу під керівництвом Луческу "Динамо" здобуло над донецьким "Олімпіком".

"Динамо" в рекордний дев'ятий раз виграло Суперкубок України, обійшовши "Шахтар", у якого вісім таких кубків. Столичний клуб переміг у матчі за Суперкубок України третій рік поспіль.