$41.29 €45.89
weather +25 Київ
languages

"Динамо" програло "Зальцбургу" в Лізі чемпіонів, уперше в сезоні не забивши супернику

"Динамо" програло "Зальцбургу" в Лізі чемпіонів, уперше в сезоні не забивши супернику "Динамо" програло "Зальцбургу" з рахунком 0:2

Київське "Динамо" з рахунком 0:2 поступилося австрійському "Зальцбургу" в першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Про це 21 серпня повідомляють на сайті УЄФА.

Рахунок у поєдинку, який відбувся у польському Любліні, на 29-й хвилині відкрив Нене Доржелес – після провалу киян в обороні він пробив точно в кут воріт "Динамо".

Після перерви Олександр Караваєв сфолив у штрафний киян, і арбітр призначив пенальті. Його реалізував Мауріц К'єргор, 0:2.

Із таким рахунком матч завершився, його відеоогляд опубліковано на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

"Динамо" вперше з початку сезону не вдалося уразити ворота суперника.

Поєдинок-відповідь відбудеться 27 серпня в Австрії, зазначено на сайті УЄФА.

"Динамо" стартувало у Лізі чемпіонів поєдинками другого кваліфайраунду проти сербського "Партизана". Кияни двічі розгромили суперника – 6:2 і 3:0.

У межах третього відбіркового раунду "Динамо" спочатку зіграло внічию (1:1), а у другому матчі перемогло (2:0) шотландський "Рейнджерс".

Окрім "Динамо", від України в Лізі чемпіонів зіграє чинний чемпіон країни донецький "Шахтар", боротьбу за трофей він розпочне одразу у груповому турнірі, який триватиме із 17 вересня 2024 року до 29 січня 2025 року.

Фінал Ліги чемпіонів цього сезону відбудеться в німецькому Мюнхені 31 травня 2025 року.