$39.63 €42.29
weather +12 Київ

"Дніпро-1" поступився у відборі Ліги чемпіонів УЄФА і зіграє в Лізі Європи

"Дніпро-1" поступився у відборі Ліги чемпіонів УЄФА і зіграє в Лізі Європи Перший м'яч "Дніпра-1" в Афінах забив Довбик
Український футбольний клуб "Дніпро-1" програв грецькому "Панатінаїкосу" за підсумками двох поєдинків другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Про це повідомив офіційний сайт УЄФА.

25 липня в Кошиці (Словаччина) українська команда поступилася грецькій з рахунком 1:3, і для продовження боротьби в Лізі чемпіонів "Дніпру-1" необхідно було вигравати 1 серпня матч-відповідь в Афінах.

Рахунок у поєдинку відкрили на 15-й хвилині господарі, відзначився словенський легіонер греків Андраж Шпорар.

За дев'ять хвилин нападник "Дніпра-1" і національної збірної України Артем Довбик зрівняв рахунок.

Після перерви, на 54-й хвилині гри, партнер Довбика Едуард Сарапій вивів дніпрян уперед, скоротивши відставання за сумою двох матчів до мінімуму (3:4).

Проте "Панатінаїкос" зрівняв результат, Шпорар оформив дубль на 70-й хвилині.

На 75-й хвилині червону картку отримав гравець "Дніпра-1" Володимир Танчик, і стало зрозуміло, що завдання української команди ускладнилося.

Більше м'ячів команди не забивали, гра завершилася нічиєю 2:2, а загальний рахунок став 5:3 на користь команди із Греції.

За сумою двох поєдинків до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА пробився "Панатінаїкос", а "Дніпро-1" тепер гратиме у Лізі Європи. У цьому турнірі українська команда стартує у третьому відбірному раунді.

"Дніпро-1" посів друге місце в українській Прем'єр-лізі сезону 2022/2023 і здобув право стартувати в Лізі чемпіонів уперше у своїй історії. Переможцем УПЛ став донецький "Шахтар", він забезпечив собі участь у груповому етапі Ліги чемпіонів.

У сезоні 2022/2023 переможцем Ліги чемпіонів УЄФА вперше в історії став англійський "Манчестер Сіті".