$39.42 €42.75
weather +14 Київ

Довбик забив "Барселоні", Лунін із "Реалом" достроково став чемпіоном Іспанії

Довбик забив "Барселоні", Лунін із "Реалом" достроково став чемпіоном Іспанії Довбик лідирує в перегонах бомбардирів Ла Ліги

Мадридський "Реал", ворота якого захищає голкіпер збірної України Андрій Лунін, достроково став чемпіоном Іспанії сезону 2023/24, повідомила 4 березня в Х пресслужба королівського клубу.

"Реал" переміг "Кадіс" (3:0) і за чотири тури до кінця сезону в Ла Лізі відірвався від переслідувачів на 13 очок.

Для королівського клубу це 36-й титул в історії. Востаннє "Реал" вигравав національний чемпіонат у сезоні 2021/22. Лунін, зі свого боку, удруге виграв чемпіонство Ла Ліги.

"Жирона", яка йде другою, як інформує офіційний сайт клубу, обіграла "Барселону" 4:2, але вже не наздожене "вершкових". У команди Карло Анчелотті – 87 очок, у каталонців, за яких виступають гравці збірної України Віктор Циганков та Артем Довбик, – 74 бали. "Жирона", зі свого боку, забезпечила участь у Лізі чемпіонів уперше в історії клубу, зазначає її пресслужба.

У грі проти "Барселони" Довбик забив перший гол "Жирони", зрівнявши рахунок на третій хвилині гри. У другому таймі гравцям "Жирони" знову довелося виявити характер і, відігравшись, переламати перебіг гри (каталонці знову програвали 1:2), забивши три голи. Довбик після перерви записав на свій рахунок і асист, це вже шоста результативна передача українця в сезоні.

Окрім того, на матч проти "Барселони" у старті вперше за понад місяць вийшов інший українець – Віктор Циганков, який відновився після травми.

Довбик, за даними офіційного сайта Ла Ліги, випереджає на два голи англійця Джуда Беллінгема, який виступає за "Реал", і на три м'ячі – поляка Роберта Левандовського з "Барселони".