$39.39 €42.33
weather +18 Київ

Довбик оформив дубль у складі "Жирони" і лідирує в перегонах бомбардирів іспанської Ла Ліги. Фото photo icon

Довбик оформив дубль у складі "Жирони" і лідирує в перегонах бомбардирів іспанської Ла Ліги. Фото Довбик забив уже 16 м'ячів в іспанській Ла Лізі

Форвард збірної України з футболу і клубу "Жирона" Артем Довбик забив два м'ячі в поєдинку 30-го туру іспанської Ла Ліги проти "Бетіса". Про це 31 березня повідомляють на сайті чемпіонату Іспанії з футболу.

Відеоогляд поєдинку опублікували на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

На 36-й хвилині Довбик реалізував пенальті, яке сам же і заробив.

Цей гол став першим для українця за останні дев'ять матчів у Ла Лізі. Попереднього разу Довбик забивав у чемпіонаті Іспанії 21 січня в поєдинку проти "Севільї" (оформив хет-трик).

А після перерви, на 65-й хвилині, за рахунку 1:1 українець забив "Бетісу" ще й зі гри.

Сам поєдинок завершився перемогою "Жирони" 3:2.

Команда, за яку, окрім Довбика, виступає ще один гравець збірної України Віктор Циганков, посідає третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи в активі 65 очок, наголошують на сайті чемпіонату Іспанії.

Довбик, як і Джуд Беллінгем з "Реала" й Анте Будимир з "Осасуни", забив уже 16 м'ячів, вони лідирують у перегонах бомбардирів.