$40.74 €43.69
weather +27 Київ
languages

Іспанія здобула велику вольову перемогу над Грузією і пройшла у чвертьфінал футбольного Євро Гра відбувалася в Кельні

30 червня в німецькому Кельні в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу збірна Іспанії з рахунком 4:1 перемогла збірну Грузії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Грузинські футболісти, які в останньому матчі групового турніру несподівано обіграли португальців і пробилися у плей-оф турніру, виявили непоступливість і в 1/8 фіналу в матчі з Іспанією.

Рахунок відкрили на 18-й хвилині, і він виявився на той момент на користь Грузії – це Робен ле Норман з іспанського "Реала Сосьєдада" зрізав м'яч у власні ворота.

Забити у ворота суперників іспанцям вдалося на 39-й хвилині, точного удару завдав Родрі, який грає за англійський "Манчестер Сіті".

У другому таймі більш титулована команда Іспанії довершила розпочате й розгромила новачка чемпіонату Європи.

Забивали Фабіан Руїс із французького ПСЖ (на 51-й хвилині), Ніко Вільямс із іспанського "Атлетік" Більбао (на 75-й хвилині) і Дані Ольмо з німецького "Лейпцига" (на 83-й хвилині).

Статистика УЄФА свідчить про значну перевагу іспанців й у володінні м'ячем (73% проти 27% у грузинів), і в кількості атак (97 проти дев'яти).

Іспанія виграє 4:1 і виходить у чвертьфіналі на Німеччину, яка напередодні з рахунком 2:0 обіграла Данію.

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14-го червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, а 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 і покинули турнір.