$40.64 €43.68
weather +25 Київ

Євро 2024. Чинний чемпіон Італія програла Швейцарії в 1/8 фіналу

Євро 2024. Чинний чемпіон Італія програла Швейцарії в 1/8 фіналу Італійці (у синьому) не зуміли втримати швейцарців (у червоному)

29 червня в Німеччині в першому поєдинку 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу збірна Швейцарії несподівано перемогла чинного переможця цього турніру, збірну Італії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Поєдинок відбувався в Берліні з перевагою швейцарської команди, вона більше атакувала (55 атак проти 33 в Італії) і точніше робила передачі (91% проти 89%). Володіння м'ячем у італійців стало більшим лише наприкінці матчу.

Рахунок відкрили на 37-й хвилині влучним ударом Ремо Фройлера, швейцарського футболіста, який грає в італійському клубі "Болонья".

На 46-й хвилині Швейцарія подвоює перевагу в рахунку, це зробив Рубен Варгас із німецького "Аугсбургу".

Підсумковий результат – 2:0 на користь Швейцарії.

Пізніше сьогодні в 1/8 фіналу зіграють збірні Німеччини й Данії.

Швейцарія зіграє у чвертьфіналі з переможцем пари Англія – Словаччина.

Серед учасників плей-оф є зокрема Грузія, яка вперше бере участь у фінальних турнірах чемпіонатів Європи.

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14 червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, а 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 і покинули турнір.