$40.45 €43.26
weather +30 Київ

Україна покидає Євро 2024, Румунія вийшла у плей-оф з першого місця

Україна покидає Євро 2024, Румунія вийшла у плей-оф з першого місця З Бельгією Україна зіграла без забитих м'ячів

26 червня в Німеччині у третьому турі чемпіонату Європи з футболу у групі Е збірна України зіграла внічию зі збірною Бельгії, а нічия Словаччини з Румунією залишила українців поза межами плей-оф. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Перед останнім туром ситуація в "українській" групі була найзаплутанішою, оскільки всі чотири команди мали по три очки й претендували на участь у плей-оф, проте шанси збірної України були нижчими через більшу різницю в забитих і пропущених м'ячах.

Українці й бельгійці грали у Штутгарті.

Перевагу у володінні м'ячем, згідно зі статистикою УЄФА, мала Бельгія – 57% проти 43%.

Однак жодного м'яча забито не було. 0:0.

Словаки й румуни свій матч проводили у Франкфурті-на-Майні.

Рахунок було відкрито на 24-й хвилині, коли точного удару по воротах суперника завдав словак Ондрей Дуда, який грає за італійську "Верону".

Румунська збірна відігралася за 13 хвилин. Пенальті реалізував Разван Марін, який також представляє клуб італійського чемпіонату "Емполі".

Підсумковий результат – 1:1.

Отже, у групі Е усі збірні набрали по чотири очки, але виграла у групі збірна Румунії, а Україна – остання.

Україна покидає Євро 2024, Румунія вийшла у плей-оф з першого місця фото 1 Таблиця: uefa.com

Фінальну частину Євро 2024 проводять із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній бере участь і збірна України.

17 червня українці програли Румунії з рахунком 0:3, 21 червня виграли у Словаччини із результатом 2:1.

Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, треба посісти перше чи друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки до 1/8 фіналу.