$40.64 €43.68
weather +33 Київ

Євро 2024. Австрія виграла групу D, забивши тричі Нідерландам. Франція й Польща зіграли внічию, реалізувавши по пенальті Австрія в матчі з п'ятьма голами перемогла Нідерланди

Збірна Австрії з футболу 25 червня з рахунком 3:2 перемогла команду Нідерландів у матчі останнього, третього туру у групі D на Євро 2024. Про це повідомляють на сайті УЄФА.

Австрійці повели в рахунку вже на шостій хвилині завдяки автоголу форварда збірної Нідерландів Доніелла Малена. Цей автогол став уже сьомим на турнірі й найшвидшим в історії чемпіонатів Європи, вказала Tribuna.com.

Євро 2024. Австрія виграла групу D, забивши тричі Нідерландам. Франція й Польща зіграли внічию, реалізувавши по пенальті фото 1 Фото: EPA

Ще чотири м'ячі команди забили після перерви.

Спочатку на 47-й хвилині рахунок зрівняв Коді Гакпо.

Але за 12 хвилин Австрія знову вийшла вперед – Романо Шмід упевнено пробив головою, 2:1.

На 75-й хвилині поєдинку 46-й гол за збірну Нідерландів забив Мемфіс Депай, наголосила Tribuna.com.

Однак за п'ять хвилин збірна Австрії втретє в матчі вийшла вперед – Марсель Забітцер пробив точно під перекладину.

3:2 – так матч і закінчився. Його відеоогляд опубліковано на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

В іншому поєдинку групи D внічию 1:1 зіграла Франція з Польщею, зазначають на сайті УЄФА.

Обидва м'ячі забили у другому таймі й обидва – з пенальті. Відзначилися капітани команд: на 56-й хвилині – Кіліан Мбаппе (Франція), на 79-й – Роберт Левандовський (Польща).

Відеоогляд матчу доступний для перегляду на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

Збірна Австрії завдяки перемозі над Нідерландами виграла групу D, набравши шість очок. Друге місце посіла Франція – п'ять балів. Чотири пункти залишилися в Нідерландів, у Польщі – один.

В 1/8 фіналу Євро 2024 вийшли Австрія і Франція. Шанс зіграти у плей-оф зберігають і Нідерланди.

Фінальна частина Євро 2024 триває із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній бере участь і збірна України.

Українці проведуть щонайменше три матчі у групі E.

17 червня вони програли Румунії з рахунком 0:3, 21 червня виграли у Словаччини з результатом 2:1. Окрім того, збірна України зіграє з Бельгією (26 червня).

Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, треба посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.