$40.45 €43.26
weather +31 Київ

Євро 2024. Польща програла другий матч поспіль, Франція і Нідерланди переможця не визначили Із чотирьох команд групи D перемогла лише Австрія (на фото в червоному)

21 червня в Німеччині у другому турі чемпіонату Європи з футболу у групі D збірна Австрії обіграла збірну Польщі 3:1, а збірні Франції та Нідерландів завершили матч нічиєю 0:0. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Першими грали Польща й Австрія, їхній поєдинок відбувався в Берліні.

Австрійці відкрили рахунок уже на дев'ятій хвилині, це зробив Гернот Траунер, який грає в нідерландському "Феєнорді".

Ще до перерви, на 30-й хвилині, поляки забили у відповідь – точного удару завдав Кшиштоф Пйонтек, який представляє турецький "Істанбул Б".

У другій половині матчу забивала лише збірна Австрії: на 66-й хвилині – з гри (відзначився Крістоф Баумгартнер з німецького "Лейпцига"), а на 78-й хвилині – з пенальті (Марко Арнаутович з італійського "Інтера").

Статистика поєдинку свідчить про перевагу збірної Австрії у володінні м'ячем (56% проти 44% у поляків), і в кількості атак (45 проти 29), і в точності передач (87% проти 82%).

Пізніше на стадіон у Лейпцигу вийшли збірні Франції та Нідерландів, які в першому турі свої матчі виграли.

Ані в основний час поєдинку, ані в компенсовані хвилини футболісти так і не змогли пробити воротарів – 0:0. Водночас статистика свідчить, що більше м'ячем володіли французи (58% проти 42% у нідерландців).

Перемога дала можливість австрійцям до мінімуму скоротити відставання від лідерів у турнірній таблиці. Польща залишається без очок.

Євро 2024. Польща програла другий матч поспіль, Франція і Нідерланди переможця не визначили фото 1 Таблиця: uefa.com

В останньому турі групового турніру 25 червня зіграють Нідерланди з Австрією і Франція з Польщею.

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній бере участь і збірна України.

Українці зіграють щонайменше три матчі у групі E.

17 червня вони програли Румунії з рахунком 0:3, 21 червня виграли у Словаччини з результатом 2:1. Крім того, збірна України зіграє з Бельгією (26 червня). Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, треба посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки до 1/8 фіналу.