$40.45 €43.26
weather +27 Київ

Євро 2024. Німеччина обіграла Угорщину і достроково вийшла у плей-оф. Швейцарія та Шотландія переможця не виявили М'ячі пропустили обидва воротарі

19 червня у Німеччині відбулися матчі другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі А, результати яких дали змогу господарці Євро 2024 достроково вийти у плей-оф. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У Штутгарті Німеччина приймала Угорщину і без особливих зусиль перемогла з рахунком 2:0.

М'ячі за німецьку команду забивали Джамал Мусіала з німецької "Баварії" (на 22-й хвилині) та Ілкай Гюндоган з іспанської "Барселони" (на 67-й хвилині).

Статистика УЄФА свідчить, що Німеччина мала перевагу за всіма основними параметрами, зокрема у володінні м'ячем (63% проти 37% в угорців), за кількістю проведених атак (89 проти 27), за точністю передач (94% проти 84%).

Увечері у Кельні грала друга пара групи А, Шотландія та Швейцарія.

Головні події у матчі почалися на 13-й хвилині поєдинку. Спочатку на сайті УЄФА зазначили, що швейцарець Фабіан Шер, який виступає за англійський "Ньюкасл", забив у свої ворота. Згодом у звіті матчу автором гола вказали шотландця Скотта Мактомінея з англійського "Манчестер Юнайтед".

Відігралася Швейцарія на 26-й хвилині матчу, відзначився Джердан Шакірі, який представляє у збірній американський клуб "Чикаго Файр".

На 33-й хвилині швейцарці знову забили, але після перегляду VAR на наявність офсайду взяття воріт арбітр скасував.

Рахунок на табло до фінального свистка не змінився. Підсумковий результат – 1:1.

Завдяки двом перемогам поспіль збірна Німеччини достроково і першою з учасників Євро 2024 вийшла у плей-оф турніру. Долю другої повноцінної путівки та ймовірної третьої групи А визначать після завершення групового турніру.

Євро 2024. Німеччина обіграла Угорщину і достроково вийшла у плей-оф. Швейцарія та Шотландія переможця не виявили фото 1 Таблиця: uefa.com

У третьому турі Євро 2024 у групі А зіграють Німеччина зі Швейцарією і Угорщина із Шотландією. Поєдинки відбудуться одночасно 23 червня.

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній бере участь і збірна України.

Українці проведуть щонайменше три матчі у групі E. 17 червня вони програли Румунії з рахунком 0:3. Окрім того, суперниками збірної України стануть збірні Словаччини (21 червня) та Бельгії (26 червня). Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, потрібно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.