$40.51 €43.31
weather +26 Київ

Євро 2024. Франція обіграла Австрію завдяки автоголу

Євро 2024. Франція обіграла Австрію завдяки автоголу Матч відбувався у Дюссельдорфі

17 червня у німецькому Дюссельдорфі у першому турі чемпіонату Європи з футболу у групі D збірна Франції з рахунком 1:0 обіграла збірну Австрії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Французькі футболісти досить багато атакували, але самі забити не змогли – рахунок у матчі було відкрито внаслідок автогола австрійського гравця німецької "Боруссії" (Менхенгладбах) Максиміліана Вебера.

Австрійці намагалися зрівняти рахунок, але цього їм не вдалося. Суддя компенсував дев'ять хвилин до другого тайму.

За володінням м'ячем австрійська команда виявилася в підсумку кращою за суперника – 51% проти 49%, – але поступилася 0:1.

16 червня відбувся перший матч групи D, у якому збірна Нідерландів із рахунком 2:1 обіграла збірну Польщі. Отже, нідерландці і французи очолили турнірну таблицю квартету.

Євро 2024. Франція обіграла Австрію завдяки автоголу фото 1 Таблиця: uefa.com

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній бере участь і збірна України.

Українці проведуть щонайменше три матчі у групі E. 17 червня вони програли Румунії з рахунком 0:3. Окрім того, суперниками збірної України стануть збірні Словаччини (21 червня) та Бельгії (26 червня). Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, необхідно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.