$40.51 €43.31
weather +27 Київ

Євро 2024. В "українській" групі Словаччина обіграла рейтинговішу Бельгію

Євро 2024. В "українській" групі Словаччина обіграла рейтинговішу Бельгію Матч провели у Франкфурті-на-Майні

17 червня в німецькому Франкфурті-на-Майні в першому турі чемпіонату Європи з футболу у групі Е збірна Словаччини з рахунком 1:0 обіграла збірну Бельгії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У рейтингу ФІФА команди займають різні позиції: Бельгія – третя (після Аргентини та Франції), Словаччина – лише 45-та, але саме словаки відкрили рахунок.

Уже на сьомій хвилині точного удару завдав Іван Шранц, який виступає за празьку "Славію".

Забити м'яч бельгійцям удалося на 87-й хвилині, але перевірка за допомогою VAR показала, що перед цим Лоїс Опенда зіграв рукою, тому гол не зарахували.

Суддя компенсував у другому таймі сім хвилин, але підсумковий результат залишився незмінним – 1:0 на користь Словаччини.

Статистика УЄФА свідчить, що бельгійці мали перевагу у володінні м'ячем – 56% проти 44% у словаків.

Раніше сьогодні відбувся інший матч групи Е, у якому збірна Румунії з рахунком 3:0 розгромила збірну України. Отже, румуни й словаки очолили турнірну таблицю "українського" квартету.

Євро 2024. В Таблиця: uefa.com

Фінальну частину Євро 2024 проводять із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній бере участь і збірна України.

Вона проведе щонайменше три матчі у групі E. Окрім Румунії, суперниками українців стануть збірні Словаччини (21 червня) і Бельгії (26 червня). Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, треба посісти перше чи друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки до 1/8 фіналу.