$40.65 €43.54
weather +21 Київ

Євро 2024 з футболу. Англія мінімально обіграла Сербію

Євро 2024 з футболу. Англія мінімально обіграла Сербію Гра відбувалася в Гельзенкірхені

16 червня в Німеччині на чемпіонаті Європи з футболу збірна Англії з рахунком 1:0 обіграла збірну Сербії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Команди, які потрапили до групи C, грали в Гельзенкірхені.

На 13-й хвилині рахунок у матчі відкрив англієць Джуд Беллінгем, який виступає за іспанський клуб "Реал" (Мадрид).

У другому таймі англійці грали у футбол, який не відповідає очікуванням від них як від фаворитів Євро 2024, пише "Терикон".

Більше забитих м'ячів глядачі не побачили.

Згідно зі статистикою УЄФА, гра була відносно рівною, збірна Англії володіла м'ячем 52% ігрового часу, збірна Сербії – 48%.

Раніше сьогодні відбувся перший матч першого туру Євро 2024 у групі С, у якому збірні Данії і Словенії зіграли внічию 1:1.

Отже, Англія очолила свою групу.

Євро 2024 з футболу. Англія мінімально обіграла Сербію фото 1 Таблиця: uefa.com

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній візьме участь і збірна України.

7 червня УАФ опублікувала офіційну заявку команди на фінальну частину Євро 2024, до якої входить 26 гравців.

Збірна України проведе щонайменше три матчі у групі E: проти Румунії – 17 червня, Словаччини – 21 червня й Бельгії – 26 червня. Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, необхідно посісти перше чи друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.