$40.65 €43.54
weather +18 Київ

Євро 2024 з футболу. Польща першою забила Нідерландам, але програла

Євро 2024 з футболу. Польща першою забила Нідерландам, але програла Матч відбувався в Гамбурзі

16 червня в Німеччині на чемпіонаті Європи з футболу збірна Нідерландів виграла у збірної Польщі з рахунком 2:1. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Команди, які потрапили у групу D, грали в Гамбурзі.

Рахунок на 16-й хвилині відкрив польський нападник Адам Букса, який грає за турецький клуб "Антальяспор".

Польська команда утримувала переможний рахунок лише 13 хвилин, поки нідерландський футболіст Коді Гакпо, який грає за англійський "Ліверпуль", не зрівняв рахунок.

Вирішальний м'яч на 83-й хвилині поєдинку забив гравець збірної Нідерландів Ваут Вегхорст, який представляє в національній команді англійський "Бернлі". На полі він з'явився за дві хвилини до цього, вийшовши на заміну.

Статистика засвідчила, що нідерландці мали значну ініціативу в матчі – 64% володіння м'ячем і 62 атаки (проти 25 в поляків).

У групі D на Євро 2024 виступають також Франція та Австрія, їхній поєдинок призначено на 17 червня на 22.00.

Фінальна частина Євро 2024 відбудеться із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній візьме участь і збірна України.

7 червня УАФ опублікувала офіційну заявку команди на фінальну частину Євро 2024, до якої входить 26 гравців.

Збірна України проведе щонайменше три матчі у групі E: проти Румунії – 17 червня, Словаччини – 21 червня і Бельгії – 26 червня. Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, потрібно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.