$40.64 €43.53
weather +28 Київ

Євро 2024. Німеччина в матчі-відкритті розгромила Шотландію. Фото photo icon

Євро 2024. Німеччина в матчі-відкритті розгромила Шотландію. Фото Збірна Німеччини забила команді Шотландії п'ять м'ячів

Господарі Євро 2024 з футболу, збірна Німеччини в матчі – відкритті чемпіонату 14 червня перемогла команду Шотландії з рахунком 5:1. Про це повідомляють на сайті УЄФА.

Перший гол у поєдинку й на Євро загалом на 10-й хвилині забив хавбек німців Флоріан Вірц.

Євро 2024. Німеччина в матчі-відкритті розгромила Шотландію. Фото фото 1 Фото: EPA

За дев'ять хвилин Джамал Мусіала подвоїв перевагу збірної Німеччини.

А перед перервою з пенальті третій м'яч забив Кай Гаверц (за хвилину до цього після перегляду VAR суддя видалив із поля захисника шотландців Раяна Портеуса, призначивши 11-метровий).

У другому таймі, маючи чисельну перевагу, збірна Німеччини забила ще. Четвертий м'яч – в активі Нікласа Фюллькруга, який вийшов на заміну.

Ближче до кінця матчу, на 87-й хвилині, команда Шотландії забила гол престижу – після серії відскоків від голови Антоніо Рюдігера м'яч залетів у німецькі ворота.

Однак останнє слово було за Німеччиною. Удар з-поза меж штрафного майданчика вдався Емре Джану. 5:1 – підсумковий рахунок у матчі.

Другий поєдинок у групі A між збірними Угорщини і Швейцарії відбудеться завтра, 15 червня.

Фінальна частина Євро 2024 триватиме із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній візьме участь і збірна України.

7 червня УАФ опублікувала офіційну заявку команди на фінальну частину Євро 2024, до якої увійшло 26 гравців.

Збірна України проведе щонайменше три матчі у групі E: проти Румунії – 17 червня, Словаччини – 21 червня й Бельгії – 26 червня. Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, потрібно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.