$40.44 €43.23
weather +27 Київ

Євро 2024. Іспанія розгромила Хорватію, а Італія, пропустивши найшвидший гол в історії чемпіонатів, перемогла Албанію Збірна Іспанії перемогла команду Хорватії з рахунком 3:0

Збірна Іспанії з розгромним рахунком 3:0 перемогла команду Хорватії в матчі першого туру у групі В Євро 2024, який відбувається в Німеччині. Про це 15 червня повідомляють на сайті УЄФА.

Відеоогляд поєдинку опублікували на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

Усі три м'ячі іспанці забили ще до перерви.

На 29-й хвилині Альваро Мората реалізував вихід сам на сам із воротарем хорватів, відкривши рахунок у матчі.

Євро 2024. Іспанія розгромила Хорватію, а Італія, пропустивши найшвидший гол в історії чемпіонатів, перемогла Албанію фото 1 Фото: EPA

За три хвилини точним ударом у нижній кут воріт рахунок подвоїв Фабіан Руїс. А в доданий до першого тайму арбітром час замкнув навіс Дані Карвахаль, 3:0.

У другому таймі, на 80-й хвилині, пенальті не реалізував форвард збірної Хорватії Бруно Петкович.

В іншому матчі групи В, який почався пізніше, збірна Італії була сильнішою за Албанію, 2:1, зазначають на сайті УЄФА.

Щойно матч розпочався, як на 22-й секунді італійці пропустили. Хавбек збірної Албанії Недім Байрамі забив ударом у ближню "дев'ятку". Його гол став найшвидшим в історії футбольних Євро, вказали в УЄФА.

Проте за 10 хвилин збірна Італії рахунок матчу зрівняла – після розіграшу кутового ударом головою м'яч забив Алессандро Бастоні.

А ще за п'ять хвилин відзначився Ніколо Барелла, пробивши з лінії штрафного майданчика, 2:1 на користь Італії. Із таким рахунком матч і закінчили.

Збірні Іспанії й Італії лідирують за підсумками першого туру у групі В, маючи в активі по три очки.

Фінальна частина Євро 2024 відбуватиметься із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній візьме участь і збірна України.

7 червня УАФ опублікувала офіційну заявку команди на фінальну частину Євро 2024, яка складається із 26 гравців.

Збірна України проведе щонайменше три матчі у групі E: проти Румунії – 17 червня, Словаччини – 21 червня та Бельгії – 26 червня. Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, потрібно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.