$40.64 €43.68
weather +24 Київ

Євро 2024. Хорватія й Албанія завершили нічиєю поєдинок, у якому один футболіст забив обом командам Матч проводили в Гамбурзі

19 червня в німецькому Гамбурзі у другому турі чемпіонату Європи з футболу у групі В збірні Хорватії й Албанії зіграли внічию 2:2. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У першому турі обидві команди свої перші матчі програли (Хорватія – Іспанії з рахунком 0:3, а Албанія – Італії з 1:2) й намагалися набрати перші очки у другому турі.

Албанець Казім Лачі, який виступає за празьку "Спарту", відкрив рахунок уже на 11-й хвилині.

Його команді вдавалося стримувати атаки суперника до 74-ї хвилини, поки Андрей Крамарич (грає за німецький "Гоффенгайм") не зрівняв рахунок.

За дві хвилини збірна Хорватії взагалі вийшла вперед – гравець албанської збірної Клаус Гясуля, якого викликали з німецького "Дармштадта", забив у власні ворота.

Однак він же, Гясуля, і встановив остаточний результат поєдинку – точного удару, тепер по воротах суперника, він завдав на п'ятій компенсованій хвилині другого тайму.

20 червня свій поєдинок другого туру зіграють Італія й Іспанія. Станом на 19 червня вони лідирують у групі В:

Євро 2024. Хорватія й Албанія завершили нічиєю поєдинок, у якому один футболіст забив обом командам фото 1 Таблиця: uefa.com

Фінальна частина Євро 2024 триває із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній бере участь і збірна України.

Українці проведуть щонайменше три матчі у групі E. 17 червня вони програли Румунії з рахунком 0:3. Окрім того, суперниками збірної України стануть збірні Словаччини (21 червня) й Бельгії (26 червня). Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, потрібно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.