$40.64 €43.68
weather +25 Київ

Євро 2024. З однаковим рахунком зіграли внічию Англія з Данією і Словенія із Сербією Англія й Данія грали у Франкфурті-на-Майні

20 червня в Німеччині відбулися матчі другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі С, у яких Словенія зіграла внічию із Сербією, а Англія – з Данією. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У Мюнхені Словенія грала із Сербією.

Команди по черзі володіли ініціативою, а м'яч першою забила Словенія на 69-й хвилині – відзначився Жан Карничник, який виступає в національному чемпіонаті в маловідомому клубі "Целе".

Усе йшло до того, що серби програють, але на останній, п'ятій компенсованій хвилині другого тайму їм усе ж таки вдалося дотиснути суперника. Лука Йовіч з італійського "Мілана" встановив остаточний рахунок 1:1.

Англія й Данія, п'ята й 21-ша команди в рейтингу ФІФА, свій матч проводили у Франкфурті-на-Майні.

Англійці відкрили рахунок на 18-й хвилині, коли ворота данців уразив Гаррі Кейн, який грає за німецьку "Баварію" (Мюнхен).

Відновив рівновагу на табло данець Мортен Юльманн, який грає за португальський "Спортінг" (Лісабон).

Більшого командам зробити не вдалося, підсумковий результат – 1:1. Приблизно рівна і статистика поєдинку.

Після двох турів Євро 2024 у групі С лідирує Англія (чотири очки), але поки жодна збірна не втратила шансів пробитися до плей-оф.

Євро 2024. З однаковим рахунком зіграли внічию Англія з Данією і Словенія із Сербією фото 1 Таблиця: uefa.com

У третьому турі Євро 2024 у групі С зіграють Англія зі Словенією й Сербія з Данією. Поєдинки відбудуться одночасно 25 червня.

Фінальну частину Євро 2024 проводять із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній бере участь і збірна України.

Українці проведуть щонайменше три матчі у групі E. 17 червня вони програли Румунії з рахунком 0:3. Окрім того, суперниками збірної України стануть збірні Словаччини (21 червня) і Бельгії (26 червня). Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, необхідно посісти перше чи друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки до 1/8 фіналу.