$40.53 €43.35
weather +21 Київ

Євро 2024. Бельгія обіграла Румунію і зрівняла шанси всіх команд в "українській" групі Бельгія забила три м'ячі, зарахували два

22 червня в німецькому Кельні у другому турі чемпіонату Європи з футболу у групі Е збірна Бельгії перемогла збірну Румунії з рахунком 2:0. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Бельгійці забили вже на другій хвилині поєдинку, відзначився Юрі Тілеманс, який виступає за англійський клуб "Астон Вілла".

Його команда й далі мала ініціативу, у певні моменти гри показник володіння м'ячем у Бельгії перевищував 70% (у підсумку він знизився до 55%).

Другий м'яч забили на 80-й хвилині поєдинку, влучного удару завдав Кевін де Брейне, який грає за англійський "Манчестер Сіті".

Іще одного голу збірної Бельгії не зарахували через офсайд, який арбітр розгледів завдяки VAR.

Бельгія виграє й набирає три очки. Стільки само й у Румунії.

Напередодні у групі Е Україна перемогла Словаччину (2:1), і тепер у турнірній таблиці всі чотири команди мають по три очки. Українська команда розміщується на останньому місці завдяки різниці забитих і пропущених м'ячів.

Євро 2024. Бельгія обіграла Румунію і зрівняла шанси всіх команд в Таблиця: uefa.com

Вирішальні матчі у групі Е відбудуться 26 червня. Словаччина зіграє проти Румунії, а Україна – проти Бельгії.

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14-го червня до 14 липня в Німеччині.

Щоб гарантовано вийти у плей-оф Євро 2024, українській команді необхідно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.