$39.63 €42.29
weather +15 Київ

Київське "Динамо" завдяки пенальті обіграло грецький "Аріс" у Лізі конференцій УЄФА Поєдинок відбувся у Бухаресті

17 серпня у столиці Румунії Бухаресті у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій український футбольний клуб "Динамо" (Київ) переміг в основний час грецький "Аріс (Салоніки) і завдяки пенальті пробився в наступний етап турніру. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Перший поєдинок цього етапу змагань відбувся 10 серпня, "Динамо" тоді поступилося 0:1 і для продовження боротьби за трофей мало б у Бухаресті щонайменше вигравати.

Проте рахунок на 39-й хвилині відкрили номінальні гості, відзначився хорватський легіонер "Аріса" Невен Джурасек.

До перерви динамівцям удалося зрівняти рахунок. На 45-й хвилині Назар Волошин ударом голови перекинув м'яч через голкіпера грецького клубу, і в роздягальню команди пішли з рахунком 1:1 (загальний рахунок 2:1 на користь "Аріса").

На 85-й хвилині динамівцю Олександрові Караваєву вдалося забити ще один м'яч, і загальний рахунок зрівнявся (2:2). Долю протистояння міг вирішити один влучний удар.

Гру продовжили у додатковий час – два тайми по 15 хвилин.

На початку другої 15-хвилинки "Аріс" залишився вдесятьох після червоної картки ще одного хорватського легіонера, Домагоя Павичича.

Долю поєдинку та двоматчевого протистояння вирішили у серії пенальті. Їх краще пробив український клуб – 6:5.

У наступному колі "Динамо" зіграє з переможцем протистояння "Нафтчі" (Азербайджан) – Бешикташ" (Туреччина).

Фінал Ліги конференцій сезону 2023/2024 відбудеться 29 травня 2024 року в Афінах (Греція).

Чинним переможцем турніру є англійський "Вест Гем", у фіналі він обіграв італійську "Фіорентину" з рахунком 2:1.