$39.78 €42.38
weather +6 Київ

Китай зміцнив лідерство у медальному заліку Олімпіади в Токіо. Україна – 65-та

Китай зміцнив лідерство у медальному заліку Олімпіади в Токіо. Україна – 65-та Медалі в Токіо здобули спортсмени із 76 країн
За підсумками восьмого дня змагань літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо лідером у медальному заліку є Китай, який ще більше відірвався від Японії, яка наразі посідає друге місце. Про це свідчать дані на сайті Олімпіади.

У китайської збірної станом на 31 липня вже 21 золота медаль, що на дві більше, ніж було день тому.

Японські спортсмени в суботу не посіли перших місць, у них залишилося 17 нагород найвищого ґатунку.

На третьому місці, як і раніше, США (16 золотих медалей, плюс дві за день).

У американських і китайських спортсменів однакова загальна кількість здобутих нагород – по 46.

Україна, для якої тенісистка Еліна Світоліна сьогодні здобула п'яту бронзову нагороду, у медальному заліку на 65-му місці. Попередній олімпійський день країна завершила на 58-му місці.

Олімпійські нагороди вже у 76 країн.

Скріншот: olympics.com Скріншот: olympics.com

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися у Токіо з 24 липня до 9 серпня торік, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23 липня до 8 серпня. В Олімпіаді візьме участь майже 11 тис. спортсменів із більше ніж 200 країн світу.

В України до 31 липня було чотири олімпійські медалі, всі бронзові – у жіночому дзюдо, у чоловічому фехтуванні, у стрільбі з пневматичного пістолета і у запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем.