$38.97 €42.44
weather +2 Київ

Олімпіада 2020 у Токіо. Трійка лідерів у медальному заліку не змінилася, Україна – у списку 60 найкращих

Олімпіада 2020 у Токіо. Трійка лідерів у медальному заліку не змінилася, Україна – у списку 60 найкращих Українські плавці вийшли у фінал Олімпіади на дистанції 1500 метрів вільним стилем

За підсумками сьомого дня змагань літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо Китай зберіг лідерство в медальному заліку. Про це свідчать дані на сайті Олімпіади.

У збірної Китаю 19 золотих, 10 срібних і 11 бронзових медалей.

Японія посідає друге місце, у збірної цієї країни 17 золотих, чотири срібні та сім бронзових медалей. На третій позиції США: 14 золотих, 16 срібних і 11 бронзових медалей.

Отже, трійка лідерів не змінилася.

Скріншот: olympics.com Скріншот: olympics.com

Україна в загальному заліку втратила позиції, опустившись із 54-го на 58-ме місце. За загальною кількістю медалей (чотири бронзи) Україна посідає 20-ту позицію.

Українські плавці Михайло Романчук та Сергій Фролов 30 липня вийшли у фінал на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Фролов у третьому кваліфікаційному запливі посів третє місце, подолавши дистанцію за 14.51.83. Слідом стартував четвертий кваліфікаційний заплив, переможцем якого став Романчук. Українець показав час 14.45.99.

Національний олімпійський комітет України повідомив у Facebook, що український плавець Владислав Бухов успішно стартував у відбіркових змаганнях із плавання на 50 метрів вільним стилем. Він виявився найкращим у своєму запливі і кваліфікувався до півфіналу Олімпійських ігор.

Українська чоловіча збірна з фехтування посіла шосте місце на Олімпіаді. До складу збірної входить Ігор Рейзлін, він 25 липня виборов бронзову медаль в одиночному турнірі з чоловічої шпаги.

Український дзюдоїст Яків Хаммо, який виступає у вазі понад 100 кг, програв боротьбу за бронзу представнику Олімпійського комітету Росії Тамерлану Башаєву, повідомила Федерація дзюдо України.

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися в Токіо із 24-го липня до 9 серпня минулого року, через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Їх проводять без глядачів із 23-го липня до 8 серпня. В Олімпіаді візьме участь приблизно 11 тис. спортсменів із більше ніж 200 країн світу.

В України чотири олімпійські медалі – бронза в жіночому дзюдо, бронза в чоловічому фехтуванні, бронза у стрільбі з пневматичного пістолета та бронза в запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем.