$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Костюк вийшла до півфіналу турніру в Абу-Дабі

Костюк вийшла до півфіналу турніру в Абу-Дабі Костюк провела на корті 1 годину 57 хвилин

Українська тенісистка Марта Костюк у трьох сетах обіграла іспанку Сару Соррібес-Тормо.

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до півфіналу турніру в Абу-Дабі. Про це повідомляє Жіноча тенісна асоціація.

У чвертьфіналі українка, яка займає 99-ту позицію в рейтингу WTA, обіграла іспанську тенісистку Сару Соррібес-Тормо (66-те місце).

Костюк "у суху" програла перший сет, проте потім змогла переломити перебіг поєдинку на свою користь – 0:6, 6:1, 6:4.

Суперниці провели на корті 1 годину 57 хвилин.

В 1/2 фіналу, який стане для Костюк першим в серії WTA, 18-річна тенісистка може зустрітися зі ще однією українкою Еліною Світоліною, яка в ці хвилини проводить свій чвертьфінальний матч проти росіянки Вероніки Кудерметової.

У попередньому раунді змагань Костюк здобула перемогу над тенісисткою зі Словенії Тамарою Зіданшек із рахунком 6:1, 6:1.