$39.58 €42.26
weather +9 Київ

Ліга чемпіонів. "Динамо" на НСК "Олімпійський" мінімально поступилося "Барселоні"

Ліга чемпіонів. "Динамо" на НСК "Олімпійський" мінімально поступилося "Барселоні" Фаті забив м'яч у ворота "Динамо" на 70-й хвилині поєдинку
Київське "Динамо" вдруге програло "Барселоні" у матчах групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2021/2022. На НСК "Олімпійський" у Києві чемпіон України з футболу з рахунком 0:1 поступився бронзовому призеру іспанської Ла Ліги, повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій 2 листопада.

Єдиний м'яч на 70-й хвилині поєдинку забив нападник каталонського клубу Ансу Фаті.

В іншому поєдинку групи E німецька "Баварія" розгромила португальську "Бенфіку" (5:2), наголошують на сайті УЄФА.

У стартовому складі "орлів" на поле вийшов форвард збірної України Роман Яремчук, на 64-й хвилині його замінив Дарвін Нуньєс. Уругвайський нападник за 10 хвилин забив другий м'яч у ворота чемпіона Німеччини.

Після чотирьох турів в активі "Динамо" одне набране очко, київський клуб посідає останнє місце у квартеті E. Лідує "Баварія", маючи чотири перемоги. Німецький клуб достроково вийшов до 1/8 фіналу турніру.

У п'ятому турі Ліги чемпіонів "Динамо" зіграє 23 листопада у Києві на НСК "Олімпійський" проти "Баварії".

У першому турі "Динамо" стартувало з нічиєю у Лізі чемпіонів у матчі проти португальської "Бенфіки". У другому матчі кияни програли "Баварії" у Мюнхені з рахунком 0:5, у третьому – "Барселоні" в Іспанії (0:1).