$39.38 €42.31
weather +7 Київ

Ліга Європи. "Динамо" в Києві програло "Вільярреалу"

Ліга Європи. "Динамо" в Києві програло "Вільярреалу" Другий гол у ворота "Динамо" забив Рауль Альбіоль
У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи київське "Динамо" програло іспанському клубу "Вільярреал".

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи київське "Динамо" з рахунком 0:2 програло іспанському клубу "Вільярреал", пише сайт Союзу європейських футбольних асоціацій.

На НСК "Олімпійський" "Динамо" пропустило двічі, по голу в кожному з таймів.

На 30-й хвилині після розіграшу кутового м'яч підхопив форвард іспанців Жерар Морено, його простріл ліворуч замкнув захисник "Вільярреала" Пау Торрес – 0:1.

Після перерви той самий Морено взяв участь і у другому забитому м'ячі гостей. На 52-й хвилині нападник іспанців пробив головою після навісу з лівого флангу від Альфонсо Педраси, воротар "Динамо" Георгій Бущан зреагував, але першим на добиванні був капітан "Вільярреала" Рауль Альбіоль – 0:2 в підсумку.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень – 18 березня.