$41.09 €44.63
weather +24 Київ
languages

Лігу конференцій УЄФА виграв "Олімпіакос". Для грецького клубу це перший єврокубковий трофей в історії Фінал турніру відбувався в Афінах

У столиці Греції Афінах у фіналі Ліги конференцій УЄФА, який розпочався ввечері 29 травня й завершився після опівночі, грецький "Олімпіакос" переміг італійську "Фіорентину". Про це повідомляє сайт УЄФА.

Основний час поєдинку переможця не виявив.

Згідно зі статистичними даними, показник володіння м'ячем у перших двох таймах гри був майже однаковим, із невеликою перевагою італійського клубу. "Фіорентина" більше й атакувала.

Переможця турніру визначили наприкінці додаткового часу. Марокканський легіонер "Олімпіакосу" Аюб Ель-Каабі реалізував свій шанс забити на 116-й хвилині матчу. Арбітр переглядав відеоповтор, перш ніж показав на центр поля.

Грецька команда в останні хвилини зуміла втримати переможний рахунок і виграла 1:0.

"Олімпіакос" уперше у своїй історії став володарем єврокубкового трофея, а "Фіорентина" другий рік поспіль не змогла перемогти у фіналі Ліги конференцій.

Переможець Ліги конференцій УЄФА автоматично здобуває місце у груповому етапі Ліги Європи наступного сезону. Якщо ж він посяде високе місце у внутрішньому чемпіонаті, дістане можливість виступати у більш престижному турнірі – Лізі чемпіонів.

Уперше футбольний турнір "Ліга конференцій УЄФА" відбувся в сезону 2021–2022 років, він найменш престижний, і в ньому грають команди, які припинили боротьбу в Лізі чемпіонів та Лізі Європи.

Переможцем фіналу Ліги конференцій у 2023 році став англійський "Вест Гем", який із рахунком 2:1 обіграв "Фіорентину".