$39.63 €42.29
weather +25 Київ

Луганська "Зоря" програла в Лізі конференцій УЄФА тель-авівському "Маккабі"

Луганська "Зоря" програла в Лізі конференцій УЄФА тель-авівському "Маккабі" Поєдинок відбувався в Любліні

9 листопада в польському Любліні український футбольний клуб "Зоря" (Луганськ) програв ізраїльському клубу "Маккабі" (Тель-Авів) у четвертому турі групового турніру Ліги конференцій. Про це повідомляє сайт УЄФА.

"Зоря" грає у групі В.

Українці вже в першому таймі пропустили три м'ячі, відзначилися Деррік Лукассен із Нідерландів (сьома хвилина) та ізраїльтянин Дор Перец (на 26-й і 42-й хвилинах).

"Розмочити" малоприємний рахунок "Зорі" вдалося лише на 74-й хвилині, коли гольовий момент реалізував Ігор Горбач.

Більшого українській команді досягти не вдалося, підсумковий рахунок – 3:1 на користь "Маккабі".

Статистика засвідчила, що клуб з Ізраїлю мав перевагу у володінні м'ячем (57% проти 43%).

У паралельному матчі групи бельгійський "Гент" виграв у "Брейдабліка" з Ісландії на його полі з рахунком 3:2.

Після чотирьох турів українська команда із чотирма очками залишається на третьому місці квартету В, водночас у "Зорі" є гра в запасі.

Луганська Скріншот: uefa.com

25 листопада "Зоря" знову зіграє з "Маккабі". Поєдинок, який мав відбутися 26 жовтня в Ізраїлі, перенесли через бойові дії між ізраїльською армією й терористичним угрупованням ХАМАС.

"Зоря" (Луганськ) забезпечила собі участь у груповому етапі Ліги конференцій сезону 2023/24, програвши в Лізі Європи за сумою двох поєдинків кваліфікаційного раунду чеській "Славії" (Прага).

Чинний володар титулу переможця Ліги конференцій – "Вест Гем" (Англія). Фінал розіграшу Ліги конференцій сезону 2023/24 відбудеться 29 травня 2024 року на стадіоні "Ая-Софія" в Афінах (Греція).