$39.53 €42.30
weather +13 Київ

У Лізі чемпіонів УЄФА донецький "Шахтар" переміг "Антверпен", програючи 0:2 та відбивши пенальті Усі м'ячі "Шахтар" забив у другому таймі

4 жовтня в бельгійському місті Антверпен футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк, Україна) виграв у місцевого клубу "Антверпен" у другому турі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У першому таймі забивали лише футболісти бельгійської команди.

На третій хвилині відзначився албанський легіонер "Антверпена" Арбнор Муя, рівно за пів години – бельгієць Мішель-Анж Баліквіша.

На початку другого тайму, на 48-й хвилині гри, "Шахтарю" вдалося забити, це зробив головою Данило Сікан.

На 71-й хвилині Ярослав Ракіцький зрівняв рахунок ударом зі штрафного, м'яч влетів у ворота "Антверпена" після рикошету. Востаннє Ракіцький забивав за "Шахтар" у групі та плей-оф ЛЧ у 2011 році, нагадали в УЄФА.

На 76-й хвилині "Антверпену" знову забив Сікан, цього разу ногою.

Арбітр компенсував у другому таймі шість хвилин ігрового часу, але шостого забитого м'яча глядачі не побачили, хоча на сьомій компенсованій хвилині було призначено пенальті у ворота "Шахтаря" – бельгійці його не реалізували.

Підсумковий результат – 3:2 на користь української команди.

В УЄФА під час матчу зазначали, що "Шахтар" виграв лише один з останніх 14 поєдинків у групах Ліги чемпіонів, а "Антверпен" у чотирьох із п'яти останніх домашніх поєдинках не пропускав жодного м'яча.

"Шахтар" набирає перші три очки у своїй групі H.

Пізніше сьогодні відбудеться ще один поєдинок у групі "Шахтаря": португальський "Порту" прийме іспанську "Барселону".

У наступному турі Ліги чемпіонів "Шахтар" зіграє проти "Барселони", поєдинок відбудеться 25 жовтня в Іспанії.

У першому турі український клуб програв "Порту" з рахунком 1:3.

Фінал розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2023/2024 відбудеться 1 червня 2024 року на стадіоні "Вемблі" (Лондон, Англія).

Чинним володарем трофея Ліги чемпіонів є "Манчестер Сіті" (Англія).