$39.53 €42.30
weather +18 Київ

Донецький "Шахтар" програв "Порту" стартовий поєдинок групового турніру Ліги чемпіонів Поєдинок відбувався у Гамбурзі

19 вересня в німецькому Гамбурзі футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк, Україна) з поразки стартував у груповому турнірі Ліги чемпіонів УЄФА, програвши португальській команді "Порту". Про це повідомляє сайт УЄФА.

Поєдинок відбувався у групі H.

Уже після 15 хвилин гри рахунок був 2:1 на користь "Порту". На восьмій і 15-й хвилинах забивав бразильський легіонер португальського клубу Вендерсон Галено, а на 13-й – венесуельський легіонер донецького клубу Кевін Келсі.

На 29-й хвилині суперник "Шахтаря" збільшив відрив у рахунку, відзначився Мехді Таремі з Ірану.

Більше глядачі не побачили голів.

Підсумковий результат – 3:1.

У паралельному матчі групи іспанська "Барселона" розгромила бельгійський "Антверпен" із рахунком 5:0.

У наступному турі Ліги чемпіонів "Шахтар" зіграє проти "Антверпена", поєдинок відбудеться 4 жовтня в Бельгії.

Фінал розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2023/2024 відбудеться 1 червня 2024 року на стадіоні "Вемблі" (Лондон, Англія).

Чинним володарем трофея Ліги чемпіонів є "Манчестер Сіті" (Англія).