$39.63 €42.29
weather +12 Київ

"Зоря" вилетіла з Ліги Європи, але продовжить євросезон у Лізі конференцій

"Зоря" вилетіла з Ліги Європи, але продовжить євросезон у Лізі конференцій "Зоря" у Любліні перемогла "Славію", але вилетіла з Ліги Європи

Луганська "Зоря" 31 серпня у матчі-відповіді кваліфікаційного раунду Ліги Європи обіграла чеську "Славію" (Прага) 2:1, проте не змогла пробитися у груповий етап турніру. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Номінально домашній для луганчан матч відбувся у польському Любліні на стадіоні "Арена Люблін".

Український клуб зрівняв рахунок за сумою двох зустрічей ще у першому таймі, забивши двічі. "Зоря" зберігала шанси щонайменше на овертайм до 83-ї хвилини, коли чехам удалося сквитати один гол і встановити остаточний рахунок поєдинку.

Перша гра закінчилася поразкою українського клубу з рахунком 0:2. Отже, "Зоря" поступилася "Славії" 2:3 за сумою двох матчів.

Луганський клуб після вильоту з Ліги Європи спустився в наступний за рангом турнір – Лігу конференцій – і потрапляє одразу у груповий етап.

Своїх суперників із групи цього турніру "Зоря" дізнається під час жеребкування 1 вересня.

У минулому раунді Ліги Європи "Славія" вибила з турніру ще один український клуб – "Дніпро-1".

"Зоря" – "Славія" 2:1.

Голи: Данило Алефіренко, 32, Денис Антюх, 41 – Матей Юрашек, 83.