$39.63 €42.29

У Лізі Європи "Дніпро-1" не зміг відігратися після розгрому у Празі, він покинув турнір Матч у Кошице завершився нічиєю

17 серпня український футбольний клуб "Дніпро-1" припинив боротьбу в Лізі Європи за результатами поєдинків третього кваліфікаційного раунду. Про це повідомляє сайт УЄФА.

10 серпня у Празі українська команда програла "Славії" 0:3, і вболівальники сподівалися на диво у поєдинку-відповіді.

У першому таймі гри, яка відбувалася у словацькому Кошице, "Дніпро-1" зумів скоротити відставання у загальному рахунку – м'яч на першій компенсованій хвилині забив Валентин Рубчинський.

У другому таймі "Славія" зрівняла рахунок у матчі – на 52-й хвилині забив Вацлав Юречка.

Більше командам забити не вдалося, але результат 1:1 допоміг пройти далі клубу із Праги.

"Дніпро-1" у нинішньому сезоні вибув уже із двох футбольних європейських турнірів – Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Фінал Ліги Європи відбудеться 22 травня 2024 року в Дубліні (Ірландія).

Чинним переможцем Ліги Європи є іспанська "Севілья", вона обіграла у фіналі італійську "Рому".