$39.72 €42.81
weather +7 Київ

Малиновський забив у фіналі Кубка Італії, але його команда залишилася без трофея

Малиновський забив у фіналі Кубка Італії, але його команда залишилася без трофея Команда Малиновського "Аталанта" не змогла виграти Кубка Італії
Півзахисник італійської "Аталанти" і збірної України Руслан Малиновський відзначився забитим м'ячем у фінальному матчі Кубка Італії проти туринського "Ювентуса", який відбувся 19 травня. Але виграти трофей українець не зміг – "Аталанта" програла 1:2. Матч транслювали в YouTube італійської Серії А.

"Ювентус" вийшов уперед на 31-й хвилині поєдинку, відзначився гравець збірної Швеції Деян Кулусевські.

Малиновський зрівняв рахунок під кінець першого тайму після гольової передачі від захисника збірної Нідерландів Ганса Гатебура.

На 68-й хвилині Малиновського замінили, а за п'ять хвилин "Аталанта" пропустила вдруге: відзначився Федеріко К'єза, обігравшись у стінку з Кулусевські.

"Ювентус" став володарем Кубка Італії 14-й раз.