$39.22 €42.36
weather +9 Київ

Осака повернула собі титул переможниці US Open

Осака повернула собі титул переможниці US Open Осака виграла у фіналі

У фіналі Відкритого чемпіонату США з тенісу Наомі Осака з Японії, програвши перший сет, виграла наступні два у Вікторії Азаренко з Білорусі.

22-річна японська тенісистка Наомі Осака стала переможницею Відкритого чемпіонату США, який відбувається у Нью-Йорку. Як повідомляє офіційний сайт змагань, у фінальному матчі дев'ята ракетка світу обіграла 31-річну Вікторію Азаренко з Білорусі (№27 у рейтингу WTA) – 1:6, 6:3, 6:3.

Осака – перша спортсменка у XXI столітті, якій вдалося здобути перемогу у фіналі US Open після програшу в першому сеті.

Матч тривав годину і 53 хвилини.

Японка вдруге виграла турнір Великого шолома в Нью-Йорку: у 2018 році вона у вирішальному матчі виявилася сильнішою за Серену Вільямс зі США.

На шляху до титулу чемпіонки US Open 2020 Осака обіграла українку Марту Костюк.

US Open – перший турнір Великого шолома, який проводять після паузи, пов'язаної з пандемією коронавірусу.