$39.29 €42.30
weather +7 Київ

Після гри з Росією у сербського футболіста Йовича, який забив два м'ячі, виявили COVID-19

Після гри з Росією у сербського футболіста Йовича, який забив два м'ячі, виявили COVID-19 Йович (на фото він у футболці номер 11) здав позитивний тест на коронавірус

Сербський футболіст Лука Йович брав участь у розгромі збірної Росії в Лізі націй із рахунком 5: 0. Повернувшись у мадридський "Реал", за який він виступає, він здав позитивний тест на коронавірус.

У форварда мадридського "Реала" і збірної Сербії Луки Йовича, який у розгромну поєдинку проти збірної Росії в Лізі націй УЄФА (5:0) забив два м'ячі, виявили коронавірусну інфекцію. Про це в п'ятницю, 20 листопада поінформував сайт "Реала".

"Реал Мадрид" повідомляє, що наш гравець Лука Йович дав позитивний результат тестів на COVID-19, проведених у п'ятницю вранці", – ідеться в повідомленні.

Сербського футболіста тимчасово усунули від участі в матчах.

Матч Сербія – Росія відбувся 18 листопада в Белграді. Йович забивав на 25-й хвилині і в компенсований час першого тайму (45 хв. плюс). Йович відіграв поєдинок без заміни. Поразка коштувала російській команді виходу в елітний дивізіон Ліги націй.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, який відстежує поширення інфекції, в Росії 22 листопада зареєстровано майже 2,05 млн випадків COVID-19, в Іспанії – понад 1,5 млн, у Сербії – 116 тис.