$39.72 €42.81
weather +7 Київ

Roland Garros. Надаль у 13-й раз став переможцем

Roland Garros. Надаль у 13-й раз став переможцем Надаль найчастіше перемагав у Парижі

13-та перемога іспанця Рафаеля Надаля на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу стала його 20-м успіхом на турнірах Великого шлему, він зрівнявся за цим показником із Роджером Федерером зі Швейцарії.

Рафаель Надаль з Іспанії став переможцем Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, повідомляє офіційний сайт змагань.

Сіяний на турнірі під другим номером іспанець зустрічався у фіналі з першим номером світового рейтингу Новаком Джоковичем із Сербії. Матч тривав дві години і 42 хвилини і завершився з рахунком 6:0, 6:2, 7:5.

Уперше в історії вирішальна гра Roland Garros через дощ відбулася під дахом центрального корту імені Філіпа Шатріє. Навіс спорудили до цього турніру.

Надаль і Джокович утретє зустрічалися у фіналі французького чемпіонату; у 2012-му і 2014 роках також сильнішим був іспанець.

Нинішній успіх став для нього 13-м на Roland Garros (абсолютний рекорд) і 20-м на турнірах Великого шлему (тепер він ділить перше місце за цим показником із Роджером Федерером зі Швейцарії).