$39.22 €42.36

Новак Джокович виграв Australian Open увосьме

Новак Джокович виграв Australian Open увосьме Джокович (ліворуч) переграв австрійця Домініка Тіма

У фіналі чоловічого одиночного розряду Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу серб Новак Джокович у п'яти сетах переграв австрійця Домініка Тіма.

Сербський тенісист Новак Джокович 2 лютого переміг у фіналі чоловічого одиночного розряду на Відкритому чемпіонаті Австралії (Australian Open), повідомляють на офіційному сайті турніру.

У п'яти сетах Джокович переграв австрійського спортсмена Домініка Тіма (6:4, 4:6, 2:6, 6:3, 6:4) і завоював восьмий у кар'єрі Кубок Нормана Брукса – це абсолютний рекорд змагань (його найближчий переслідувач – швейцарець Роджер Федерер – перемагав на Australian Open шість разів). Для серба це 17-та перемога в турнірах Великого шолома (за цим показником він поступається тільки Федереру, у якого 20 перемог, та іспанцеві Рафаелю Надалю із 19 перемогами).

Виграш в Австралії дасть змогу Джоковичу піднятися на першу сходинку світового рейтингу ATP, змістивши Надаля.

У фіналі жіночого одиночного розряду, який відбувся напередодні, перемогу здобула американка російського походження Софія Кенін.