$39.67 €42.52
weather +13 Київ

Roland Garros. Світоліна обіграла француженку Гарсію в 1/8 фіналу

Roland Garros. Світоліна обіграла француженку Гарсію в 1/8 фіналу Світоліна здобула впевнену перемогу

Утретє в кар'єрі українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції. Сьогодні вона обіграла господарку кортів Каролін Гарсію.

Українка Еліна Світоліна стала чвертьфіналісткою Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, який проводять на кортах Roland Garros у Парижі.

У матчі четвертого кола (1/8 фіналу) п'ята ракетка світу обіграла Каролін Гарсію із Франції (№45 світового рейтингу) – 6:1, 6:3, повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч тривав годину і три хвилини. Гарсії всього двічі вдалося утримати свою подачу, вона зробила 34 невимушені помилки (у Світоліної – 14).

Утретє в кар'єрі українка досягла стадії 1/4 фіналу на Roland Garros, раніше їй вдавалося увійти до вісімки 2015-го та 2017 року.

Суперницею Світоліної в чвертьфіналі стане сенсація турніру, 131-ша ракетка світу Надя Подороска з Аргентини.