$39.58 €42.26
weather +13 Київ

Roland Garros уперше виграла тенісистка з Польщі

Roland Garros уперше виграла тенісистка з Польщі Швьонтек у фіналі здобула перемогу у двох сетах

19-річна полячка Іга Швьонтек обіграла 21-річну американку Софію Кенін у фінальному матчі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

Іга Швьонтек із Польщі стала переможницею Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, який відбувається на кортах Roland Garros у Парижі, про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У вирішальному матчі 19-річна спортсменка з Варшави обіграла четверту сіяну, 21-річну Софію Кенін (США) – 6:4, 6:1. Поєдинок тривав годину і 24 хвилини.

За весь турнір Швьонтек не програла жодної партії.

Завдяки успіху вона підніметься з 54-го на 17-те місце в рейтингу WTA.

Вона стала першою представницею Польщі, яка завоювала трофей на турнірі Великого шолома. Удруге в історії Roland Garros його виграла несіяна учасниця (першою була Олена Остапенко з Латвії у 2017 році).