$39.39 €42.33
weather +12 Київ

Російський тенісист утретє в кар'єрі програв фінал Australian Open

Російський тенісист утретє в кар'єрі програв фінал Australian Open Медведєв виграв перші два сети, проте потім програв наступні три у фіналі Australian Open

Російський тенісист Даниїл Медведєв, який виступає під нейтральним прапором (№3 рейтингу ATP) 28 січня програв Янніку Сіннеру з Італії (№4 ATP) у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Про це повідомляють на сайті Australian Open.

Медведєв виграв перші два сети, проте потім програв Сіннеру наступні три - 3:6, 3:6, 6:4, 6:4, 6:3.

Російський тенісист утретє в кар'єрі програв фінал Australian Open фото 1 Фото: EPA

Це третя поразка Медведєва у фіналах Australian Open у кар'єрі. Тенісист із країни-агресора РФ програв також фінали у 2021-му та 2022 році, Новаку Джоковичу із Сербії (№1 ATP) та Рафаелю Надалю з Іспанії відповідно. У попередньому фіналі проти Надаля Медведєв також виграв перші два сети, але потім три поспіль програв.

Для 22-річного Сіннера перемога на Australian Open стала першою на турнірах Великого шлему (Grand Slam). Він став першим італійцем – переможцем Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу в одиночному розряді.

Цьогорічний фінал Australian Open став першим із 2006 року, у якому не грали лідери останніх років у чоловічому тенісі – Джокович, Надаль або Роджер Федерер зі Швейцарії.

Турнір Grand Slam (Великого шлему) Australian Open 2024 відбувався в Мельбурні з 14-го до 28 січня на відкритих кортах із хардовим покриттям. Його призовий фонд становив 86,5 млн австралійських доларів ($56,9 млн за курсом центробанку Австралії).

Переможницею турніру в жіночому одиночному розряді другий рік поспіль стала Аріна Соболенко, яка виступає під нейтральним прапором (№2 WTA). У фіналі у двох сетах (3:6, 2:6) вона перемогла Чжен Циньвень із КНР (№15 WTA), зазначають на сайті Australian Open. У півфіналі турніру китаянці у двох сетах поступилася українська тенісистка Даяна Ястремська (№93 WTA).

Ще одна українка Людмила Кіченок у парі з Оленою Остапенко з Латвії (11-ті сіяні на турнірі) 28 січня у фіналі Australian Open у жіночому парному розряді програли Елізе Мертенс (Бельгія) і Се Шувей (Китайський Тайбей) – 1:6, 5:7.