$39.55 €42.43
weather +16 Київ

"Севілья" вшосте виграла Лігу Європи. Це новий рекорд

"Севілья" вшосте виграла Лігу Європи. Це новий рекорд "Севілья" (у світлих футболках) ушосте перемогла у фіналі турніру

У фіналі Ліги Європи УЄФА іспанська "Севілья" з рахунком 3:2 виграла в італійського "Інтера".

Іспанський футбольний клуб "Севілья" став переможцем Ліги Європи сезону 2019/2020. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

21 серпня у фіналі, який відбувався у німецькому Кельні, команда із Севільї обіграла "Інтер" з італійського міста Мілан.

Іспанці пропустили першими – пенальті на п'ятій хвилині матчу реалізував Ромелу Лукаку.

Після цього гравець "Севільї" Люк де Йонг забив двічі – на 12-й і на 33-й хвилинах – і його команда повела в рахунку.

До перерви "Інтер" зумів зрівняти рахунок зусиллями Дієго Годіна (36-та хвилина).

У другому таймі забили єдиний м'яч, який і став вирішальним. Його автором став Лукаку, цього разу він забив у власні ворота.

Підсумковий результат – 3:2 на користь "Севільї".

Іспанська команда встановила новий рекорд за кількістю перемог в цьому турнірі. Від початку століття, коли змагання ще називалися Кубком УЄФА, "Севілья" шість разів перемагала у фіналі – у 2006-му, 2007-му, 2014-му, 2015-му, 2016-му і 2020 році.

Найближчі переслідувачі клубу-рекордсмена – "Ліверпуль", "Ювентус", "Інтер" та "Атлетіко" (Мадрид) – тільки по три рази вигравали Кубок УЄФА / Лігу Європи.