$39.22 €42.36
weather +10 Київ

"Шахтар" і "Динамо" обіграли своїх суперників в УПЛ

"Шахтар" і "Динамо" обіграли своїх суперників в УПЛ "Шахтар" обіграв "Маріуполь"
10 квітня у 21-му турі української Прем'єр-ліги (УПЛ) із футболу київське "Динамо" і донецький "Шахтар", які лідирують у турнірній таблиці, виграли свої поєдинки. Про це повідомляє сайт УПЛ.

"Динамо" в Дніпрі з рахунком 2:0 перемогло СК "Дніпро-1". М'ячі забивали Віталій Миколенко (58-ма хвилина) та Сергій Сидорчук (67-ма хвилина).

"Шахтар" грав у Маріуполі і забив три м'ячі місцевій однойменній команді. Авторами результативних ударів стали Манор Соломон (37-ма хвилина) і двічі Жуніор Мораєс (на 35-й хвилині з гри, на 78-й – із пенальті).

Відрив київської команди від донецької залишився на рівні семи очок (52 і 45 відповідно).

Сьогодні і завтра відбудеться ще п'ять матчів УПЛ.